БРОНЮВАННЯ ГОТЕЛЯ

«Маріот Медікал Центр» – невеликий затишний готель, розміщений в самому центрі бальнеологічного курорту Трускавець. Відстань від готелю до Центрального бювету мінеральних джерел 200 м, до залізничного вокзалу – 1 км, до автовокзалу – 1,5 км.

«Маріот Медікал Центр» пропонує своїм гостям повний комплекс послуг – проживання в комфортних номерах, лікування в медичному центрі готелю, харчування в ресторані готелю.

Готель «Маріот Медікал Центр» відкрився в 2003 році. За 14 років роботи ми прийняли 42000 гостей, і кожен третій гість повертається до нас знову і знову. Високі оцінки на Booking.com і позитивні відгуки на сайтах TripAdvisor.com, Турправда.сом та інших можуть це підтвердити.

Щиро сподіваємось, що доброзичливість персоналу, дбайливе відношення та обслуговування створюють атмосферу комфорту і спокою, забезпечуючи нашим гостям можливість повною мірою насолоджуватись відпочинком. Ми люб”язно надамо Вам цілодобовий сервіс, враховуючи потреби, побажання і переваги кожного нашого гостя, щоб Ви могли відчути себе так само комфортно, як і вдома.

Атмосфера готелю “Маріот Медікал Центр” – це поєднання домашнього затишку і спокійного відпочинку, це оздоровлення душі і тіла.

Ми подбаємо про те, щоб в наших стінах Вам було спокійно, безпечно і комфортно. Адже Гість – наша головна цінність, а якість послуг, що надаються – найважливіший орієнтир в роботі. Щиро сподіваємось, що у Вас збережуться тільки найтепліші спогади про готель «Маріот Медікал Центр» в Трускавці, і ми ще не раз зустрінемось з Вами!

Довіра гостей – це ключова цінність для нашого готелю.

Директор готеля:
Степаницька Iванна
ivanna
+38(050)431-28-86
Лiкар терапевт:
Прохна Iрина
iryna
+38(050)431-28-82
Директор готеля:
Степаницька Iванна
ivanna
+38(050)431-28-86
Лiкар терапевт:
Прохна Iрина
+38(050)431-28-82

ФОТО