БРОНЮВАННЯ ГОТЕЛЯ

ГОТЕЛЬ

«Маріот Медікал Центр» – невеликий затишний готель, розміщений в самому центрі бальнеологічного курорту Трускавець. Відстань від готелю до Центрального бювету мінеральних джерел 200 м, до залізничного вокзалу – 1 км, до автовокзалу – 1,5 км.

«Маріот Медікал Центр» пропонує своїм гостям повний комплекс послуг – проживання в комфортних номерах, лікування в медичному центрі готелю, харчування в ресторані готелю.

Готель «Маріот Медікал Центр» відкрився в 2003 році. За 14 років роботи ми прийняли 42000 гостей, і кожен третій гість повертається до нас знову і знову. Високі оцінки на Booking.com і позитивні відгуки на сайтах TripAdvisor.com, Турправда.сом та інших можуть це підтвердити.

НОМЕРИ

Готель «Маріот Медікал Центр» має в своєму розпорядженні 30 комфортних номерів категорій «Стандарт», «Напівлюкс» і «Люкс». Всі номери обладнані відповідно до європейських стандартів і мають все необхідне для комфортного відпочинку.

У вартість проживання включено:

– консультації терапевта медичного центру «Маріот Медікал Центр»;
– трансфер до залізничного або автовокзалу м.Трускавець;
– користування інтернетом Wi-Fi на території готелю.

Ціни на відпочинок в Трускавці в 2021 році приємно здивують Вас.

Ми надаємо нашим гостям цілодобовий сервіс, враховуючи вподобання і потреби кожного гостя. Ми подбаємо про те, щоб в нашому готелі Вам було затишно, спокійно і безпечно! Адже довіра гостей – це ключова цінність нашого готелю!

Багато готелів в Трускавці надають послуги проживання, але «Маріот Медікал Центр» – це найкраще співвідношення ціни і якості!