Про Трускавець

24Лют 2020

Ми так багато говоримо про закордон, але так мало про наші края! Але ж нам теж є чим пишатися! Трускавець – саме те місце, яке прославилося своїми цілющими мінеральними водами завдяки відкриттю і класифікації, зробленими хіміком-фармацевтом Тодором Торосевичем в 1835 році, і яке відвідували найбагатші і знатні персони того часу, включаючи членів монарших сімей Західної Європи.

Крім лікування, Трускавець пропонує різні види оздоровлення, відпочинку, спорту і насолоди! Красива природа, неймовірні і зачаровуючі пейзажі, оригінальна архітектура здатні назавжди закохати Вас в це місце! З визначних пам’яток міста можна назвати парки, музей історії Трускавця, художній музей, православні та католицькі храми, в яких проходять концерти органної музики. Вечорами і на літньому майданчику недалеко від бювету проходять музичні та танцювальні вечори, є вечірні та нічні клуби для різних вікових категорій. З дітьми можна відвідувати гойдалки, tube-парк, де катаються на великих «бубликах». Зовсім поруч у Бориславі знаходиться гірськолижний спуск. Можна покататися в кінному екіпажі, а також здійснити одноденні екскурсії до найближчих визначних пам’яток – до Львова, в Східницю, Станіслав, Дрогобич, до відкритих термальних джерел, де взимку можна купатися в теплому відкритому басейні. Було б бажання – і маса нових цікавих вражень чекає Вас. “Маріот Медікал Центр” знає як зробити Ваш відпочинок здоровим, корисним і повним найприємніших емоцій.

Забронювати номер, Ви, можете на сайті https://mariot.premierbooker.com, по телефону, або надіславши заявку на електронну пошту: reservation@www.mariot.net.ua. Ми рекомендуємо бронювати номери завчасно, і будемо раді надати будь-яку інформацію для Вас.