Правила курсу / як пити мінеральні води

24Лют 2020

Готель “Маріот Медікал Центр” знаходиться поруч з центральним бюветом з мінеральними водами. Вони бувають різних видів, і у кожної з них свої корисні властивості. Мінеральні води виводять з організму шкідливі речовини і нормалізують роботу всього організму!

Але пити мінеральні води можна тільки після консультації у лікаря! Дуже важливо дозування, температура, час і частота прийому. У нашому медичному центрі в вартість послуг включена консультація лікаря-терапевта. Відповідно до результатів обстеження і з урахуванням усіх факторів (вік, маса тіла і т.д.), лікар призначить з яких джерел слід пити воду, і напише курс. Вам детально розкажуть всі тонкощі прийому мінеральних вод.

Мінеральні води рекомендують пити з порцелянових поїльників, а на протязі всього лікування бути в стані спокою і гармонії. Цьому сприяє затишна атмосфера нашого готелю. Крім того, питний курс радять поєднувати з водними і фізичними процедурами, які також є в нашому центрі.

Забронювати номер, Ви, можете на сайті https://mariot.premierbooker.com, по телефону, або надіславши заявку на електронну пошту: reservation@www.mariot.net.ua. Ми рекомендуємо бронювати номери завчасно, і будемо раді надати будь-яку інформацію для Вас.