Відпочинок в Трускавці взимку 2018 року

11Січ 2018

Відпочинок в Трускавці привабливий не тільни влітку, а й взимку. Навіть більше – саме взимку Ви зможете в повній мірі насолодитися колоритом цього прекрасного міста поблизу величних гір. В будь-яку пору року Трускавець пропонує своїм гостям безліч розваг як для дорослих, так і для дітей. Тому, вирушаючи в це місто взимку, можна бути впевненим, що відпочинок буде не тільки корисним, а й цікавим.
Так чим же зайнятись в Трускавці, щоб було цікаво й недорого, спитаєте Ви? Звісно, можливо почитати відгуки про відпочинок в Трускавці взимку, але ми, щоб спростити ваші пошуки, пропонуємо кілька варіантів на наш смак – Вам залишиться тільки вибрати підходящий:

  1. Лікування в Трускавці. Саме це головна причина по якій так багато людей відвідують це місто. Санаторії Трускавця та кращі готелі Трускавця приваблюють до себе гостей з усих куточків України,  близького та дальнього зарубіжжя завдяки відомим на весь світ цілющим мінеральним водам, чистому гірському повітрю та лікувальним процедурам. Переваги зимового лікування в Трускавці в знижених цінах та відсутності чисельних туристів
  2.  Місцеві смаколики, які взимку особливо потішать різноманітністью: традиційна кутя, пампушки та справжній українській борщ, гуцульський банош. Гурманам та солодкоїжкам прийдуться до смаку солодощі, які тут, без сумніву, готують з особливим настроєм та любов‘ю.
  3. Активності. Для тих, хто не любить сидіти на одному місці, Трускавець пропонує безліч розваг: екскурсії по навколишнім містам та замкам, участь у різдвяних гуляннях, катання на лижах в гірськолижних курортах Буковиця, Плай, Славське, які знаходяться не більш, ніж в двох годинах їзди від Трускавця.
  4. Для дітей. Єдиний на західній Україні дельінарій «Оскар», в якому ваші дітлахи зможуть насолодитися виступом водних артистів і, при можливості, поспілкуються з ними особисто. Обов`язково відвідайте зоопарк «Лімпопо», який подарує незабутні враження та емоції дітям і дорослим. Зоопарк  знаходиться в 30 км від Трускавця.
  5. Прогулянки по місту. Якщо ви втомилися від шума та метушні великого міста, то Трускавец надасть вам багато задоволення. Центральний парк «Адамівка», музеї та виставки допоможуть вам розслабитись та хоч ненадовго відволіктися від буденних проблем та турбот.
  6. Залучення до українських традицій. Саме взимку можливо попасти в вир справжнього свята, магічних традицій та звичаїв, які дбайливо зберігає український народ. Навіть для тих, хто не вірить в містику, буде цікаво поворожити у справжніх мольфарок, яких можливо знайти в околишніх гірських селах.
  7. Відвідати Львів. Подолав всього 100 км ви зможете потрапити в дивовижне місто. Місто, де кожна вуличка просякнута загадками та легендами. Підніміться на Ратушу та гору Високий замок та побачите панораму уього Львова. Відвідайте знаменитий Личаківський цвинтар, який окутаний безліччю легенд. Насолодіться різноманітними сортами шоколаду та кави. Атмосферу величного міста Лева не можливо передати словами, це потрібно відчути.

Холодна погода за вікном – це не привід сидіти вдома, відсунувши мрії про подорожі на другий план. Як бачите, Трускавець може відкрити перед вами безліч можливостей для відпочинку та розваг, які запам’ятаються назавжди!