5 причин відпочити в Трускавці навесні

21Бер 2018

Прийнято вважати, що літо і зима – найбільш сприятливі сезони для відпочинку. Однак і літня спека і зимова холоднеча не найкращим чином відображаються на стані нашого здоров’я і всі лікарі світу твердять в один голос: помірний клімат – оптимальний вибір, якщо Ви вирішили поправити здоров’я і набратися сил. Крім того, у кожного курорту є свій «оксамитовий сезон». Для бальнеологічного курорту Трускавець «оксамитових сезон» настає навесні. На це є декілька причин.

По-перше, саме весна – сезон загострення багатьох хронічних захворювань. Тому, найчастіше, навесні ми вимушено згадуємо про те, що нашому організму потрібна допомога. Після проходження основного курсу медикаментозного лікування лікарі рекомендують провести реабілітаційний курс на мінеральних водах.
Не дарма, в дореволюційний період все дворянство виїжджало лікуватися і відпочивати «на води» саме навесні, адже ж вони могли собі дозволити поїздку у будь-який час, їм не доводилося чекати відпустки.

Друга причина пов’язана безпосередньо з мінеральною водою. Всі знають про цілющі властивості чудодійної і найпопулярнішої мінеральної води Трускавця – «Нафтусі». Аналогів “Нафтусі” немає не тільки в Україні, але і в світі. Вчені стверджують, що «Нафтуся» здатна нормалізувати всі обмінні процеси в організмі людини і має яскраво виражені бактерицидні та очищуючи властивості, які є результатом її нафтового походження. Народження цієї мінеральної води в природі відбувається завдяки дощу і талим снігах гористій місцевості біля курорту Трускавця і околиць. Талі води та атмосферні опади проникають у верхні шари грунту, в яких міститься багато органічних речовин і утворюють цілющі джерела. Саме тому запаси «Нафтусі» на курорті Трускавець невичерпні і поповнюються щовесни разом з талими водами. Завдяки родовищам нафти, розташованим в цьому регіоні, вода має свій специфічний присмак. Залишивши напій хвилин на 40, можна помітити, як на поверхні посуду з’являється масляна плівка.
Але зволікати не варто, адже при контакті з повітрям органічні речовини нафтового походження швидко руйнуються. За оцінками різних фахівців лікувальні речовини «Нафтусі» зберігаються близько двох годин. Тому цю мінеральну воду варто пити тільки в бюветах Трускавця. І краще це зробити саме навесні. Справа в тому, що в період танення снігів мінеральні води Трускавця насичуються і мають найбільшу концентрацію корисних речовин.

Третьою, важливою причиною, чому відпочивати в Трускавці краще навесні – це фінансова складова. Весна, з туристичної точки зору, це низький сезон. І Ви можете дозволити собі більше за менші гроші. Накопичувальний ефект від лікування мінеральними водами, фізіотерапевтичних процедур, масажів в поєднанні з чистим гірським повітрям і мальовничими пейзажами дають просто неймовірні результати.

+1 на користь весняного відпочинку – це очищення організму. Не дарма, століттями віруючі люди тримають Великий піст саме навесні, частиною якого є спеціальна дієта, яка допомагає організму позбутися усього зайвого і перезапустити всі обмінні процеси. Проходячи курс оздоровлення мінеральною водою в готелях Трускавця навесні, і поєднуючи його з дієтою або постом, Ви очищаєте Ваш організм на клітинному рівні.

Ну і, нарешті, останній важливий аргумент. Весна – це період романтики, коли почуття оживають разом з природою. Після сімейного відпочинку в готелях Трускавця навесні і проходження курсу лікування мінеральними водами, можна досягти такого побічного ефекту, як вагітність. А кажучи серйозно, очищення організму мінеральними водами – це оптимальний підготовчий етап для пар, які планують вагітність, як природним шляхом, так і ЕКО.