Мінеральна джерело № 3 «Броніслава»

24Січ 2018

Мінеральна вода “Броніслава” призначена тільки для зовнішнього вживання, пити її не варто. “Броніслава” застосовується для лікування верхніх дихальних шляхів. За хімічним складом це хлоридно-сульфатно-натрієво-кальцієва вода (зі слідами сірководню та вмістом вуглекислоти до 60 г/л) з мінералізацією 12-16 г/л. З усіх трускавецьких мінеральних вод ця – найсолоніша.

Джерело № 3 “Броніслава” знаходіться у живописній балці на відстані пів кілометра від центру курорту. Його вода на вигляд чиста, без запаху, має солоно-гіркуватий смак. Можна також зауважити, як з неї виходять газові пухирці. Щодо свого хімічного складу, то “Броніслава” має удвічі більше складників, аніж “Марія”. За хімічним складом вона подібна до мінеральної води джерела “Софія”. Біля джерела № 3 збудовано кабіни для полоскання рота і горла. Джерельна вода по трубах надходить у бювет мінеральних вод і водолікарню. Вода надходить у бювет у теплому стані.

У теплому стані “Броніслава” використовується для полоскання горла і носоглотки при лікуванні хронічних тонзилітів, хронічних фарингітів, гайморитів та запальних процесів верхніх дихальних шляхів. Зокрема під час запальних процесів, які вщухають невдовзі. Вона сприяє покращенню кровообігу. Збуджує діяльність секреторних клітин, розріджує слиз і, в такий спосіб, полегшує її відхаркування або відокремлення, зменшує запальний процес. Сприятливий ефект від застосування “Броніслави” пояснюється не тільки її рецепторною дією на клітини і слиз, але й рефлекторним впливом через центральну нервову систему. Цю воду вживають для компресів. Її використовують для інгаляцій в інгаляторіях. Для профілактики вірусних захворювань та санації ЛОР-органів цю мінеральну воду використовують у стадії ремісії в теплому вигляді для полоскань по 100 мл 2 рази на день.

Єдиним протипоказом є індивідуальна підвищена чутливість до компонентів цієї води.